Praca w kancelarii

team2Obserwujesz polski rynek nieruchomości i już wiesz, jak niezwykle dynamiczne zmiany zachodzą na nim od chwili, gdy weszliśmy do Unii Europejskiej. Jesteś też przekonany, że mimo wahań spowodowanych światowym kryzysem, to dopiero początek rozwoju.

A zatem, czy nie zastanawiałeś się nad wykorzystaniem nadarzającej się szansy poprzez czynne uczestnictwo w budowaniu i rozwijaniu tego rynku w charakterze doradcy i pośrednika w obrocie nieruchomościami komercyjnymi?

Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie propozycję – spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach. Jeśli są one zgodne z możliwościami jakimi dysponuje Kancelaria Motty, przedstawimy Ci propozycję zatrudnienia na stanowisku

Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Komercyjnymi

Praca pośrednika – wbrew pozorom i powszechnemu mniemaniu – nie jest pracą rutynową. team1Oczekiwać będziemy od Ciebie pasji, pełnego zaangażowania, otwarcia na nowe wyzwania oraz nieustającej chęci poszerzania horyzontów. Wszystkie te cechy są dla nas niezwykle istotne i, jak widać, nie tylko formalne wymagania są brane pod uwagę. Choć warto oczywiście zaznaczyć, że mile widziane będą następujące kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe,
  • licencja pośrednika,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

A co w sytuacji, gdy nie spełniasz tych wymogów?

Jeśli jesteś przekonany, że Twoim powołaniem jest zawód doradcy i pośrednika w obrocie nieruchomościami komercyjnymi, i że mimo pewnych niezgodności z naszymi oczekiwaniami dasz się poznać jako profesjonalista odnoszący sukcesy – prześlij swoje CV na adres mailowy: rekrutacja@motty.pl